WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

 • Co w czym

  Warzywa, owoce, ziarna, przyprawy

  Bogactwo różnorodności smaków i zapachów. Świat roślin a zatem świat zdrowia jest w zasięgu Twoich rąk, wystarczy sięgnąć. Dział "co w czym" to mała encyklopedia, w której znajdziesz potrzebne informacje, dzięki którym zaczniesz wprowadzać do diety swojego dziecka "nowości".

  Wejdź, przeczytaj, dowiedz się...

  Liczba artykułów:
  0
  • Warzywa

   Warzywa odgrywają istotną rolę w żywieniu. Dostarczają witaminy C1, B1, B2, K, E i prowitamina A, składniki mineralne (z przewagą pierwiastków metalicznych), kwasy organiczne, pektyny, substancje aromatyczne, cukry łatwo przyswajalne, błonniki (czyli celuloza). Ta mieszanina składników powoduje, że jesteśmy zdrowi. Poza tym warzywa stanowią doskonałą nietuczącą, niskokaloryczną przekąskę. Surowe jak i przetworzone warzywo dostarcza nam mnóstwo potrzebnych (i niezbędnych) do życia substancji. Dlatego rozumie się samo przez się, jak ważne dla zdrowia człowieka jest prawidłowe żywienie polegające na systematycznym dostarczaniu organizmowi odpowiednich ilości warzyw, czyli 4-5 razy dziennie.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Owoce

   Gdy na ziemi pojawił się człowiek, pojawił się też owoc. Z pestek dziko rosnących owoców zaczęły wyrastać owocowe drzewa i krzewy, które zaczęto pielęgnować. Później ludzie nauczyli się krzyżować różne odmiany ze sobą, aby uzyskać większe owoce. Szybko spostrzeżono, że mają one leczniczy wpływ na zdrowie. Zaczęto je wykorzystywać w zielarstwie. Największą wiedzę na ten temat mieli Hindusi, Chińczycy, Aztekowie i Indianie. Z biegiem czasu ludzie nauczyli się wykonywania przetworów owocowych, opracowali receptury ich przechowywania, suszenia, gotowania i marynowania. Owoce bogate są w witaminę C, B, K, i E. Dziennie zaleca się jeść owoce 3-5 razy co pozwoli nam uniknąć zmęczenia, osłabienia oraz bólu w stawach i kościach.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Ziarna

   Ziarna powinny stanowić około 40% dziennego pożywienia. Zboża i ziarna od zawsze stanowiły kluczowy pokarm we wszystkich kulturach. Niestety dziś są trochę pomijane w codziennym żywieniu na rzecz produktów wysokobiałkowych. A szkoda, ponieważ obok dużej wartości odżywczej (wysoka zawartość białka, fosforu, cynku, krzemu, fluoru, wapnia, potasu i witamin z grupy B)dzięki obecności błonnika mają też działanie oczyszczające organizm ze zbędnych produktów przemiany materii. Trawienie węglowodanów złożonych zawartych w zbożach to proces bardzo zrównoważony i harmonijny, który dostarcza do organizmu wszelkie potrzebne składniki odżywcze, stopniowo uwalniając energię, co daje energię na kilka godzin efektywnego działania i dobrego samopoczucia. I choćby z tego powodu należy każdego dnia jeść produkty zbożowe i ziarna 4-5 razy.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Nabiał

   W skład tych produktów wchodzi oczywiście mleko, a także jego przetwory, czyli: sery, twarogi, kefiry, śmietany, serki homogenizowane, jogurty i wiele innych produktów. Do nabiału zaliczane są także jajka. Produkty pochodzenia mlecznego, zawierają m.in. łatwo przyswajalne przez organizm białko, tłuszcze, sole mineralne (fosfor, siarka, magnez, chlor, jod) i witaminy takie jak A, B2, B12, D. Nabiał można spożywać 3-4 razy dziennie, jajka 1-2 razy dziennie. Zawarty w nich wapń dobrze wpływa na układ kostny. Wapń zawarty w nabiale, jest także istotnym składnikiem prawidłowo skomponowanej diety wegetariańskiej nastolatków, kobiet i starszych ludzi.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Oleje i oliwy

   Tłuszcze to jeden z elementów naszego pożywienia, dostarczający takich składników odżywczych, jak niezbędne kwasy tłuszczowe oraz witaminy A , D i E potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Tłuszcze są głównym składnikiem energetycznym żywności, mającym dużą wartość kaloryczną. Organizm człowieka spalając 100 g tłuszczu otrzymuje aż 900 kilokalorii (kcal), przy przeciętnym zapotrzebowaniu wynoszącym 2500 kilokalorii dziennie. Na rynku dostępna jest niezliczona liczba olejów roślinnych czy oliwy z oliwek. Przy wyborze odpowiedniego bardzo ważne jest aby zawsze kupować produkt ‘tłoczony na zimno’.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Przyprawy

   Przyprawy nadają naszym kulinarnym szaleństwom walorów smakowych, zapachowych i w rzadkich przypadkach (takich jak kurkuma czy szafran) wizualnych. W dalekiej przeszłości niektóre rośliny, które obecnie stosujemy jako przyprawy, były stosowane przez znachorów, czarowników i kapłanów. Służyły jako leki, afrodyzjaki, święte oleje, kadzidła itp. Przez całe tysiąclecia handel przyprawami, szczególnie tymi korzennymi pochodzącymi z odległych krajów Azji, przynosił znaczne zyski i był rozwijany. Przypuszczalnie olbrzymie bogactwa króla Salomona pochodziły w znacznej mierze z tego handlu. Celem wypraw morskich Krzysztofa Kolumba i Johna Cabota były zasobne w przyprawy Indie. Wyspy Moluki były wcześniej nazywane Wyspami Korzennymi i to one były głównym celem wyprawy Ferdynanda Magellana, która w rezultacie skończyła się pierwszym opłynięciem kuli ziemskiej. Obecnie centrum wytwarzania przypraw nadal skupia się w południowo-wschodniej Azji, a same Indie mają ponad 80% udziału w ich światowej produkcji.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   0
  • Dodatki
   Liczba artykułów:
   1
  • Witaminy

   Witaminy to związki organiczne, których organizm ludzki nie potrafi wytworzyć (lub w niewielkiej ilości, w przewodzie pokarmowym, dzięki specyficznej florze bakteryjnej), muszą one być dostarczone wraz z pożywieniem w gotowej postaci lub w formie prowitamin, które w trakcie przemian metabolicznych uzyskują pełną aktywność biologiczną. Witaminy to związki, nie będące źródłem energii ani strukturalnymi składnikami tkanek, niezbędne jednak dla wzrostu i rozwoju organizmu oraz prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Ich działanie biologiczne jest widoczne już przy bardzo małych stężeniach.

   Występowanie - podajemy produkty pochodzenia roślinnego.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   13
  • Mikro i makroelementy

   Mikroelementy, składniki śladowe, rodzaj pierwiastków biogennych występujących w organizmie w ilościach śladowych, ale niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Należą tu: miedź, żelazo, jod, fluor, cynk, mangan, moblibden, kobalt, selen, bor. Zarówno ich niedobór jak i ich nadmiar ma niekorzystny wpływ na organizm.

   Makroelementy, pierwiastki o podstawowym znaczeniu dla organizmów. Występują we względnie dużych ilościach. Stanowią ok. 1% suchej masy. Makroelementy obejmują pierwiastki biogenne: węgiel, wodór, tlen, azot, siarkę i fosfor oraz wapń, magnez, chlor, potas i sód.

   Występowanie - podajemy produkty pochodzenia roślinnego.

    

    

    

   Liczba artykułów:
   13
  • Analizator

   analizator wegemaluch.plTo dział w którym znajdziesz analizę składu kosmetycznych i chemicznych produktów ekologicznych. Odnajdziesz wskazówki dotyczące możliwości uczuleń, lub poznasz całkowicie bezpieczne składniki produktów. Dowiesz się co oznaczają nazwy, które znajdują się na opakowaniach.


   natalia kaczuba
   Działem 'Analizator' opiekuje się mgr kosmetologii Natalia Kaczuba.
   Ukończyła WSZUiE w Poznaniu na kierunku kosmetologia, ze specjalizacją ogólną.
   Jej ulubioną dziedziną kosmetologii jest analiza receptur kosmetycznych, na punkcie której ma małą obsesję. Czyta i bada składy kosmetyków do pielęgnacji ciała, jak i produktów do domu.

   Liczba artykułów:
   24
 • Porady
  Liczba artykułów:
  0
  • Pediatra

   Znajdziesz tutaj porady pediatry, wszystko po to aby zadbać o zdrowie Twojego dziecka. Pomoc lekarza pediatry pomoże rozwiązać wątpliwości w zakresie zdrowia i odpowiedniej pielęgnacji dziecka od niemowlęcia do starszaka, rozwieje wątpliwości jak karmić piersią i butelka. Pediatrzy doradzą jak zachowywać się w czasie choroby dziecka i kiedy najlepiej udać sie do lekarza specjalisty.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   14
  • Dietetyk

   dietetyk

   Odpowiednie żywienie dziecka wymaga od rodziców ogromnej wiedzy. W tym dziale, nasi dietetycy podpowiedzą Ci jak prawidłowo skomponować jadłospis dla dziecka na diecie wegetariańskiej. Znajdziesz tutaj cenne wskazówki i rady jak smakowicie przygotować posiłek wegetariański. Zapraszamy również do bazy przepisów wegetariańskich odpowiednich do miesiąca życia dziecka.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   50
  • Rehabilitant

   Od kiedy moje dziecko powinno raczkować, od kiedy siadać, dlaczego podkurcza nóżki i rączki. Co to jest integracja sensoryczna. Każdy rodzic chce miec pewność, że jego dziecko rozwija się prawidłowo - dlatego stworzyliśmy ten dział. Porady rehabilitanta pomogą Ci w codziennej stymulacji rozwoju dziecka od niemowlęcia po starszaka.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   15
  • Psycholog

   Problemy z dzieckiem? Przygniata Cię codzienność i masz wrażenie że zaraz ekplodujesz - zapraszamy. Przeczytaj cenne wskazówki naszych specjalistów jak "nie zwariować" :) W tym dziale znajdziesz publikacje w zakresie psychologii dziecięcej, poradnictwa związanego z depresją porodową oraz  problemami wychowawczymi. Psycholodzy doradzą rodzicom jak radzic sobie z lękami u dzieci, przejawami agresji oraz jak rozwijać poczucie własnej wartości.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   26
  • Stomatolog

   zebyJak dbać o pierwsze ząbki niemowlaka? Boisz się próchnicy butelkowej, a może starszak odmawia mycia zębów - to tylko niektóre tematy, o których mozesz znaleźć w tym dziale. Lekarz stomatolog odpowie na każde Twoje pytanie i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie prawidłowej higieny jamy ustnej dziecka.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   12
  • Logopeda

   LogopedaJak ssanie smoczka lub kciuka wpływa na rozwój mowy dziecka?
   A może masz wątpliwości czy Twoje dziecko ma problemy z wymową? W tym dziale znajdziesz również porady logopedów jak mówić do dziecka aby stymulować jego rozwój.

   Jeżeli w poradach nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

    


    

   Liczba artykułów:
   14
 • Artykuły
  Liczba artykułów:
  0
 • Rozrywka
  Liczba artykułów:
  1
  • Gry
   Liczba artykułów:
   0
  • Repertuar Kin
   Liczba artykułów:
   1
  • Kino malucha

   Kino wegemaluch

   Kino Malucha!

   Lubisz bajki? Lubisz filmy edukacyjne?

   W kinie malucha znajdziesz wyselekcjonowane i specjalnie dobrane filmy, które pozwolą Ci poszerzyć horyzonty, spędzić czas z dzieckiem na przekazywaniu nowych informacji.

   Chcesz mieć chwilę dla siebie?

   Zestaw bajek pozwoli Ci na chwilę wytchnienia.

   Liczba artykułów:
   0
  • Książki

   W Księgarni...

   prezentujemy wybrane i polecane przez nas książki z różnych dziedzin. Znajdziesz tutaj książki o wegetarianizmie, turystyce, o rozwoju dzieci, psychologii a także o szkoleniu psów w kontekście wychowania dzieci.


   Nie zabraknie również książek, które na chwilę pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości.

    

    
   Liczba artykułów:
   75
  • Dziecięcy Słowniczek
   Liczba artykułów:
   16
  • Kolorowanki
   Liczba artykułów:
   1
  • Obrazki

   Jarosław Kozłowski - rysunkiRysunki Jarosława Kozłowskiego

    

   Jarosław Kozłowski- rocznik 1986. Absolwent polonistyki UMCS w Lublinie.

   Zajmuje się rysunkiem satyrycznym. Publikuje w prasie lokalnej i studenckiej.

   Jego rysunki i komiksy można było również zobaczyć w magazinach komiksowych tj. Maszin, RRY, Hardkorporacja, Ziniol.

   Współpracował także z serwisem informacyjnym MojeOpinie.pl

   Drewno
   Gus
   Liczba artykułów:
   39
 • Cytaty
  Liczba artykułów:
  22
 • Przepisy na dania wegetariańskie

  Nie wiesz jakie danie przygotować na śniadanie, obiad, deser czy kolację by smakowało Twojemu dziecku? Co gorsze nie wiesz czy dana potrawa jest odpowiednia do wieku dziecka?

  Tutaj rodzice znajdą inspirację na pyszne i lekkostrawne potrawy wegetariańskie dla dzieci i niemowląt.

  Przede wszystkim jednak zachęcamy Cię do kulinarnych poszukiwań. Być może przydatne dla Twojej kuchni będą też porady dietetyka, które znajdziesz w odpowiednim dziale, możesz również sprawdzić poszczególne składniki w "Co w Czym?".

   

   

  Liczba artykułów:
  0
  • Śniadanie

   przepisy na śniadanie wegetariańskie

   Najważniejszy posiłek dziecka w ciągu dnia to śniadanie, ponieważ dostarcza mu aż 25% energii. Pożywne śniadanie jest potrzebne mózgowi, który po nocy potrzebuje glukozy mającej wpływ na stężenie acetylocholiny – neuroprzekaźnika, który umożliwia przepływ informacji między komórkami nerwowymi. To sprawia, że dziecko może sprawnie myśleć i kojarzyć. Na talerzu powinny się znaleźć produkty z kilku grup: węglowodany, np. musli, płatki owsiane, pieczywo razowe, graham. Natomiast źródłem białka i wapnia jest mleko, jogurt, kefir, ser. Oprócz tego śniadanie powinno zawierać również tłuszcze, składniki mineralne, witaminy. Tu znajdziesz łatwe i pożywne przepisy wegetariańskie na początek dnia.

    

   Liczba artykułów:
   101
  • Obiad

   Obiad jest głównym posiłkiem w ciągu dnia. Dostarcza około 35% energii. Dla wegedzieciaka planujemy obiad z 2 dań, na przykład zupy i drugiego dania. Dobrze jest również dać dziecku deser, choćby w formie kompotu, kisielu czy galaretki. Na pierwsze danie – zupa. Natomiast na drugie danie powinna być potrawa złożona z produktu bogatego w białko np. jaja, ser, następnie węglowodanowy: ziemniaki, makaron, kasze, kluski oraz warzywa. Pamiętajmy żeby Twoje wegedziecko otrzymało część warzyw ugotowanych, np. w postaci jarzynki lub zupy jarzynowej, a część w postaci surówki.

   W Twojej kuchni zagoszczą ciekawe smaki i zapachy a Twoje obiady wegetariańskie zachwycą nie jedno podniebienie.

    

   Liczba artykułów:
   142
  • Deser

   Desery wegetariańskie dla dzieci, stanowią ważną pozycje w dziennym jadłospisie. Dostarczają organizmowi 10% potrzebnej energii. Warto jednak pamiętać, że decydując się na podanie słodkości trzeba ją dostosować pod względem konsystencji i składu do wieku dziecka. Zawsze jednak deser lub przekąska powinny być wartościowe i dostarczyć dziecku cennych składników odżywczych: witamin oraz makro i mikroelementów (np. żelaza i wapnia). Dlatego też dla niemowląt w czwarym miesiącu życia i pięciomiesięcznych powinniśmy dawać głównie deserki owocowe i owocowo-warzywne albo gęste, sycące niemowlęce soki przecierowe. Te przepisy są łatwe w przygotowaniu a przy tym pyszne i kolorowe.

    

    

   Liczba artykułów:
   45
  • Kolacja

    

   To ostatni posiłek w ciągu dnia który dostarcza 20% energii. Aby nasz wegedzieciak zasnął bez problemu i spał dobrze, kolacja wegetariańska powinna być lekkostrawna i podana mniej więcej godzinę przed snem. Wśród licznych propozycji na kolację można wymienić: mleko, pożywną kaszkę czy kanapkę. Lekkie i zdrowe dania na zakończenie pełnego energii dnia.

    

   Liczba artykułów:
   18
  • Napoje

   NapojePediatrzy są zgodni, dziecko musi pić. Bez wątpienia najlepszym napojem jest woda, która stanowi ¾ zawartości organizmu dziecka. Warto jednak pamiętać, że dzieci karmione wyłącznie mlekiem matki do szóstego miesiąca życia nie potrzebują dopajania, rozszerzenie pitnej diety może nastąpić po pierwszym półroczu życia dzieciaka.

   Od tego momentu można zacząć podawać napoje, na przykład przygotowane w domowym zaciszu kompoty, herbatki, napoje czy soki na które znajdziesz tutaj łatwe przepisy. Dzięki temu mamy pewność, że to co pije nasze dziecko jest zdrowe i pozbawione szkodliwych składników a w Twojej kuchni nigdy nie  zabraknie czegoś do picia. Może gasić pragnienie, lub może to być rozgrzewający napój na zimne dni.

    

    

   Liczba artykułów:
   16
 • Uspokajacze
  Liczba artykułów:
  1
 • Pogoda
  Liczba artykułów:
  1
 • Muzyka

  Muzyka

  Znajdziesz tutaj wybranych przez nas wykonawców muzyki. Muzyki która będzie przyjemna dla Ciebie i Twojego dziecka.

  Dzięki sympatycznej współpracy Wegemaluch.pl z Radiem Horyzont, możesz posłuchać leniwych dźwięków płynących z głośnika Twojego komputera przez całą dobę.

  www.RadioHoryzont.pl

  Aby słuchać radia wybierz z lewego modułu tryb słuchania. Możesz słuchać radia bezpośrednio w tym miejscu, lub uruchomić je w wybranym przez Ciebie playerze, lub otworzyć osobne okno z playerem, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

  Z lewego panela wybierz interesującego Cię wykonawcę. Nie potrzebujesz instalować żadnego oprogramowania by słuchać muzyki.

  Możesz wrócić do tego miejsca klikając w menu "muzyka" w lewej, górnej części panela.

  Liczba artykułów:
  0
  • Wykonawcy

   ElvisZnajdziesz tutaj wybranych przez nas wykonawców muzyki. Muzyki która będzie przyjemna dla Ciebie i Twojego dziecka.

   Z lewego panela wybierz interesującego Cię wykonawcę. Nie potrzebujesz instalować żadnego oprogramowania by słuchać muzyki.

   Możesz wrócić do tego miejsca klikając w menu "wykonawcy" w lewej, górnej części panela.

   Liczba artykułów:
   3
 • Wegerodzina
  Liczba artykułów:
  0
  • Ciąża i poród
   Liczba artykułów:
   15
  • Karmienie piersią
   Liczba artykułów:
   14
  • Zabawy z dzieckiem
   Liczba artykułów:
   9
  • Mama i Tata
   Liczba artykułów:
   15
  • Rozwój dziecka

   Pierwszy rok życia dziecka to czas intensywnych emocji i zmian. Wielu rodziców nie potrafi zrozumiec dlaczego ich ukochane Maleństwo z Aniołka przeobraża się w małego Diabełka. Wyjaśnieniem sa skoki rozwojowe, kórych dokładny opis znajdziecie właśnie w tym dziale. Oprócz tego znajdą się tu artykuły podejmujące szeroko rozumiany rozwój dziecka.

   Liczba artykułów:
   45
 • Witryna
  Liczba artykułów:
  0
 • O Nas
  Liczba artykułów:
  2
 • Media o Nas

  Media o wegemaluch.pl

  Wegemaluch.pl cieszy się coraz większą popularnością. Publikacje prasowe na temat portalu który tworzymy dla dzieci wegetariańskich oraz ich rodziców to dla nas największa nagroda.

  Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziesz się czytając nasze publikacje. Nie zawiedziesz się również czytając publikacje o nas w mediach.

  Możesz pozostać z nami w stałym kontakcie na wiele sposobów. Możesz zarejestrować się w witrynie, zapisać się do  Newslettera Wegemaluch.pl, lub "polubić" nas w Facebook. Wybór należy do Ciebie!

    

   

  Liczba artykułów:
  27
 • Promocja
  Liczba artykułów:
  1
 • Współpraca
  Liczba artykułów:
  2
 • Autorzy

   

  Znajdziesz tutaj Autorów współpracujących z WegeMaluch.pl

  Jeżeli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z nami!

  Chętnie opublikujemy pisane przez Was artykuły, poruszające tematykę ekologii, rozwoju i psychologii dziecka, zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, przyjaźni do zwierząt.

  Jeżeli masz ciekawą opowieść lub informację a boisz się że nie podołasz pisaniu, chętnie pomożemy w zredagowaniu Twojej historii.

  Zapraszamy do współtworzenia WegeMaluch.pl

   

   

  Liczba artykułów:
  9
 • Spis
  Liczba artykułów:
  1
 • Pomoc
  Liczba artykułów:
  0
  • FAQ Witryna

   Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

   Staraj się przed wysłaniem zapytania do Administratora przeszukać to miejsce.

   Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, skorzystaj z formularza kontaktowego w dole witryny. Być może odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie zostanie dodana do tego działu i poszerzy zakres informacji dla użytkowników.

   Liczba artykułów:
   22
  • FAQ Sklep

   Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

   Staraj się przed wysłaniem zapytania do Administratora przeszukać to miejsce.

   Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, skorzystaj z formularza kontaktowego w dole witryny. Być może odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie zostanie dodana do tego działu i poszerzy zakres informacji dla użytkowników.

   Liczba artykułów:
   7
  • Przepisy
   Liczba artykułów:
   1
  • Miejsca
   Liczba artykułów:
   1
  • Kalendarz
   Liczba artykułów:
   1
  • Kino
   Liczba artykułów:
   1
  • Sklep
   Liczba artykułów:
   1
  • FAQ GmapFP
   Liczba artykułów:
   1
 • Test
  Liczba artykułów:
  1
 • Podręczne
  Liczba artykułów:
  3
 • End
  Liczba artykułów:
  1Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?