WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Chcę byście umieścili mój artykuł, ale nie mam jeszcze wprawy w pisaniu.

Nie martw się! Prześlij do nas artykuł, który napisałaś. Użyj opcji "Dodaj artykuł". Pamiętaj o ortografii, staraj się stosować określony styl. Pomożemy Ci przeredagować Twój artykuł. Każdemu dajemy szansę!

Poprawiono: poniedziałek, 28, listopad 2011 10:05

Odsłony: 2219

Chcę wysłać do Was FAX - nie mogę znaleźć jego numeru

Możesz nam kupić fax, wtedy podamy jego numer

Poprawiono: poniedziałek, 28, listopad 2011 09:47

Odsłony: 2226

Co decyduje o publikacji artykułu?

O publikacji artykułu w serwisie WegeMaluch.pl decyduje poziom i styl artykułu. Na stronach WegeMaluch.pl publikujemy jedynie najlepsze z przesłanych do nas. Całkowicie dyskwalifikującym kryterium jest ortografia. Podczas pisania artykułu zawsze korzystaj ze słownika j.polskiego. Nigdy nie używaj w artykułach słów wulgarnych.

Poprawiono: poniedziałek, 28, listopad 2011 09:48

Odsłony: 2232

Co daje założenie konta i logowanie w korzystaniu z forum i witryny?

Założenie konta i zalogowanie daje możliwość aktywnego pisania na forum, dodawania nowych wątków, informowania innych o różnych wydarzeniach czy komentowania wypowiedzi innych (oczywiście zachowując zasady „dobrego smaku”. Poza tym „zalogowany” użytkownik może pisać i co najważniejsze wysyłać artykuły.

Poprawiono: poniedziałek, 28, listopad 2011 09:47

Odsłony: 2311

Co należy zrobić gdy nie otrzymam na swojego e-maila adresu kończącego aktywację?

Cierpliwie poczekaj, sprawdź katalog SPAM w swojej skrzynce pocztowej. Łącza internetowe nie zawsze działają tak samo szybko. Spróbuj się zalogować w serwisie. Jezeli nie uda Ci się zalogować skontaktuj się z administratorami serwisu. Użyj do tego celu formularza kontaktowego.

Poprawiono: poniedziałek, 28, listopad 2011 09:49

Odsłony: 2409
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?