WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

O Wegemaluch

Krótka historia

Wegemaluch
Wegemaluch.pl w swych pierwotnych założeniach miał być niewielką stroną w stylu bloga z zestawem przepisów wegetariańskich dla dzieci. Wraz z budową ówczesnej „stronki”, przychodziły nam do głowy kolejne pomysły które wprowadzaliśmy w życie.

W ten sposób, z niewielkiej strony, której kopia zapasowa w dniu startu serwisu (02.12.2011) miała raptem 90Mb, zrobił się portal, który zajmuje dzisiaj o niemal sześć tysięcy procent więcej powierzchni. Sukcesywnie dodawaliśmy nowe działy i nadal pracujemy nad rozbudową portalu.

 

Fachowcy

Zebraliśmy grupę fachowców, którzy rozpoczęli współpracę z wegemaluch.pl i publikują swe opracowania sygnując je swoimi nazwiskami oraz tytułami zawodowymi i naukowymi. Jesteśmy dumni z zawartości merytorycznej portalu i jakości informacji.

 

Przybliżamy temat diety wegetariańskiej i wegańskiej wśród dzieci. Dzięki naszym działaniom i odzewowi z jakim spotkała się petycja w sprawie umożliwienia rodzicom wyboru diety wegetariańskiej lub wegańskiej w publicznych placówkach oświatowychInstytut Żywności i Żywienia oraz Ministerstwo Zdrowia uznały dietę wegetariańską jako całkowicie bezpieczną w rozwoju dzieci na każdym etapie ich życia.

Możesz chcieć zgłębiać temat żywienia dzieci, możesz poszukiwać informacji, możesz dzielić się swoimi doświadczeniami. Możesz korzystać z wegemaluch.pl w dowolny sposób: anonimowy i jako zarejestrowany użytkownik. Możesz korzystać wyłącznie z przepisów, lub poznać dogłębnie dietę wegetariańską i sposoby jej dobrego bilansowania. To w jaki sposób będziesz korzystać z portalu jest wyłącznie Twoją decyzją.

 

Nie znajdziesz tutaj ideologii, ale znajdziesz ideę

To czy Ty i Twoje dziecko jecie lub nie jecie produkty zwierzęce i odzwierzęce, nie ma dla nas znaczenia.

Ma dla nas znaczenie to, czy chcesz właściwie wpływać na rozwój swojego dziecka.

 

Dajemy Ci narzędzie do poszerzania swej wiedzy w zakresie prawidłowej diety i rozwoju dziecka.

Nie dzielimy się na łamach wegemaluch.pl naszymi ideologiami. Jeżeli będziesz chciał/a wyciągać wnioski z zamieszczonych tutaj informacji to doskonale! Ideologię zostaw dla siebie. Weź pod uwagę, że informacje które prezentujemy w portalu są przygotowane w taki sposób, by osoby które przyszły tutaj po wiedzę, mogły ją znaleźć, osoby które wiedzą już wszystko na temat wegetarianizmu, mogły swą wiedzę zweryfikować.

 

Całkowicie bezpiecznie możesz przeglądać portal wegemaluch.pl. W żadnym miejscu portalu nie znajdują się informacje które mogłyby Cię wprawić w zakłopotanie, wzbudzać poczucie winy lub poczucie wyższości w związku ze stosowaną przez Ciebie dietą.

 

Finansowanie działalności

Portal stworzyliśmy z własnych środków, bez wsparcia z zewnątrz. Nie otrzymujemy wsparcia finansowego od żadnego koncernu i żadnej firmy, nie jesteśmy związani z żadnym koncernem ani firmą w zakresie zawartości portalu.

Portal i jego zawartość jest non profit.

 

 

Twórcy

Na pomysł portalu, pewnego pięknego słonecznego dnia wpadła Magdalena Sikoń. Pełni rolę Redaktora Naczelnego portalu, odpowiada za mnóstwo spraw związanych z zawartością merytoryczną portalu oraz kontakty z nieprzebraną ilością osób i instytucji.

Działaniem i funkcjonowaniem portalu zajmuje się Jarosław (Yaro) Gawłowski. Jest odpowiedzialny za wszelkie sprawy związane z informatyką, grafiką, funkcjonalnością i bezpieczeństwem portalu.

Gdyby nie pojawiła się na Świecie nasza córka... nie byłoby tego portalu. Dzięki niej zakiełkowały pomysły i wzięliśmy się do pracy.

Cierpliwy pies Zorek, wszystko to znosił i czekał na drapanie za uchem w czasie kiedy byliśmy zajęci tworzeniem portalu.

 

Jeżeli masz do nas jakieś pytania skorzystaj z dostępnych formularzy kontaktu: Kontakt, Admin.

 
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?