WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Regulamin Newslettera

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter WegeMaluch”

 1. Wydawcą „Newsletter WegeMaluch” jest WegeMaluch.pl.
 2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez WegeMaluch.pl, bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
 3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu WegeMaluch.pl jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
 4. Newsletter może być przesyłany do użytkowników raz do trzech razy w tygodniu.
 5. Newsletter może zawierać między innymi reklamy, aktualną ofertę WegeMaluch.pl oraz informacje o wydarzeniach dotyczących witryny WegeMaluch.pl.
 6. Zamówienie usługi „Newsletter” przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności na stronie internetowej WegeMaluch.pl:
  1. wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter. Formularz dostępny jest na oznaczonych stronach serwisu WegeMaluch.pl oraz odpowiednich stronach wprowadzających, widocznych dla użytkownika w czasie wizyty na stronach serwisu WegeMaluch.pl,
  2. rejestrację w portalu wegemaluch.pl
 7. Zamówienie przez użytkownika Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierających oferty WegeMaluch.pl oraz informacje o organizowanych przez WegeMaluch.pl akcjach promocyjnych.
 8. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
 9. Każdy „Newsletter” zawiera:
  1. informację o nadawcy,
  2. wypełnione pole „temat", określające treść przesyłki,
  3. informację o sposobie rezygnowania z usługi lub zmienienia jej parametrów (np. Adresu poczty elektronicznej użytkownika)
 10. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości .
 11. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?