WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Pomoc do Kalendarza

 

W tym miejscu znajdziesz pomoc na temat Wege Kalendarza w którym właśnie jesteś. Kaledarz został skonstruowany tak, by łatwo móc dodawać nowe wydarzenia i je przeglądać, jak również drukować w razie potrzeby.

 

 

Zaloguj się by zarządzać w przyszłości swoimi wydarzeniami w Wege Kalendarzu.

 

Menu Kalendarza

WydarzeniaW Menu Przyjazne wybierz "Wege Kalendarz". Lub w widoku kalendarza w prawym panelu wybierz "Widok Miesiąca" by uzyskać wygląd początkowy. Po wejściu w kalendarz, poniżej jego głównego menu znajduje się "Legenda" - jest to lista, w której możesz wybrać interesujący Cię rodzaj wydarzeń oraz łatwo zorientujesz się w ich kolorystyce.

 

Menu Dodatki

Dodaj wydarzenieDodaj wydarzenie - umożliwia dodanie wydarzenia. Kliknij jeżeli chcesz dodać. Wypełnij wszystkie pola. Korzystaj z tej opcji do woli.

Zarządzaj swoimi Zarządzaj swoimi - Uzyskasz bezpośredni dostęp do każdej wprowadzonej przez siebie pozycji. Możesz je dodwać, edytować lub usuwać.

Widok miesiącaWidok miesiąca - tu znajdziesz widok początkowy kalendarza. Własne możesz edytować, dodawać lub usuwać.

Szukaj w kalendarzuSzukaj - Panel wyszukiwania

 

PomocPomoc - to to miejsce, które właśnie przeglądasz.

 

Dodawanie Wydarzeń

Dodaj wydarzenieAby dodać wydarzenie wybierz opcję "Dodaj wydarzenie" z prawego menu

 

W panelu który zobaczysz wpisz wszystkie dane, wypełniając wszystkie pola. Ich prawidłowe wypełnienie pozwoli właściwie zakwalifikować Twóje wydarzenie.

 

Po wypełnieniu wszystkich pól, kliknij przycisk "Zapisz". Aby zobaczyć swoje wzdaryenie w Kalendarzu wejdź w kategorię, gdzie zakwalifikowałeś / aś wydarzenie, lub wejdź w "Zarządzaj swoimi".

 

Wydarzenie jest publikowane automatycznie i natychmiast. Jednak pojawić się może dopiero po chwili.

 

Proszę nie wpisuj wydarzeń w forum!

 

Korzystaj!

Poprawiono: środa, 30, styczeń 2013 14:24

Odsłony: 1663
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?