WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Dziękujemy...

Szczegóły transakcji zostaną przesłane na Twój adres e`mail

Dziękujemy za dokonanie płatności. Transakcja została zakończona, a potwierdzenie przyjęcia zakupu zostało wysłane w wiadomości e-mail. Aby wyświetlić szczegóły dotyczące tej transakcji, zaloguj się do konta na stronie www.paypal.com

 

Poprawiono: poniedziałek, 07, październik 2013 21:19

Odsłony: 197

Regulamin sklepu wegemaluch

Regulamin świadczenia usług za pośrednictwem witryny internetowej wegemaluch.pl

§1. O FIRMIE

Właścicielem i operatorem sklepu internetowego Wegemaluch, działającym pod adresem wegemaluch.pl jest firma MagYa z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ks. Prymasa Augusta Hlonda 2c/54, o numerze REGON: 146548578 oraz numerze NIP: 954-137-55-90, zwanym dalej Sklepem.

Dane kontaktowe Sklepu Wegemaluch:

Telefony kontaktowe: 605 614 047; 501 79 44 74 (administrator)

Dane kontaktowe:

Telefony kontaktowe: 605 614 047, 501 79 44 74 (administrator)

Dane do wpłat:

MagYa
ul.Hlonda 2c/54
02-972 Warszawa
Bank mBank: 49 1140 2004 0000 3302 7485 8631
BIC: BREXPLPWMBK

 

§2. OFERTA

 1. Ofertą sklepu są produkty ekologiczne dla niemowląt, dzieci i dorosłych, artykuły drogeryjne oraz suplementy diety.
 2. Właścicielem witryny internetowej wegemaluch.pl z opcją „sklepu internetowego" jest firma MagYa
 3. Witryna prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet poprzez stronę wegemaluch.pl.
 4. Towar prezentowany w witrynie wegemaluch.pl dostarcza i wysyła firma MagYa.
 5. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia oraz akceptacja niniejszego Regulaminu Sklepu.
 6. Klientem jest osoba fizyczna, osoba prawna lub inny podmiot, który/-a lub wypełniła formularz i złożył/a zamówienie na stronie wegemaluch.pl lub wypełnił/-a formularz rejestracyjny. Nabywcą za pośrednictwem sieci Internet poprzez stronę wegemaluch.pl towarów oferowanych w Sklepie może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna.

 

§3. PODUKTY I CENY

 1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu są fabrycznie nowe, objęte rękojmią na wady ukryte i gwarancją (w przypadku produktów objętych gwarancją producenta). Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ). W przypadku gdy stroną umowy sprzedaży nie jest konsument, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi w zakresie dotyczącym konsumenta jest wyłączona.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży towaru/ów w dowolnym momencie. W razie wycofania produktów po złożeniu zamówienia przez Klienta, Sklep dołoży wszelkich starań, aby poinformować Klienta o możliwości zmiany w zamówieniu na produkty aktualnie dostępne, a w razie nie wyrażenia zgody przez Klienta na zrealizowanie zamówienia zastępczego, pierwotnie zawarta umowa nie dochodzi do skutku. Sklep zobowiązany jest wówczas zwrócić otrzymane od Klienta przedpłaty bez zbędnej zwłoki.
 3. W przypadku wycofania ze sprzedaży towarów, w razie niemożności skontaktowania się z Klientem po złożeniu przez niego zamówienia, Sklep nie podejmie realizacji zamówienia, a otrzymane przedpłaty zwróci Klientowi bezzwłocznie.
 4. Zdjęcia i wizerunki wyrobów prezentowane w Sklepie mogą nieznacznie różnić się od wyglądu rzeczywistego.
 5. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie są wyrażone w PLN (złotych polskich) i zawierają podatek VAT.
 6. Cena towaru jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
 7. Ewentualne zmiany cen produktów w ofercie Sklepu nie dotyczą zamówień przyjętych przez Sklep do realizacji.
 8. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów przesyłki, które są ujęte w punkcie §9.1 i §9.2 niniejszego regulaminu.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzenia czasowej obniżki cen wybranych towarów w ograniczonej liczbie (do wyczerpania zapasów) w ramach ich promocji lub wyprzedaży.
 10. Promocje, obniżki i bonusy w Sklepie nie łączą się ze sobą.
 11. Informacje o produktach i cennik towarów prezentowanych w Sklepie stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego. 

 

§4. ZAMÓWIENIA

 1. Podstawowym warunkiem dokonania zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu korzystając z witryny internetowej wegemaluch.pl. Za wyłączeniem przerw technicznych, o których Klient będzie poinformowany na stronie Sklepu.
 3. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie zamowienia drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne, klient otrzymuje potwierdzenie drogą elektroniczną w ciągu 24 godzin w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wolnym.
 4. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego albo Klient nie potwierdzi zamówienia w ciągu 3 dni roboczych od momentu jego złożenia (przy przedpłacie na konto).
 5. Zamówienia są składane w sklepie internetowym wegemaluch.pl.
 6. W wyjątkowych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia z przyczyń od niego niezależnych. W takiej sytuacji Klient otrzyma stosowne powiadomienie oraz niezwłoczny zwrot przedpłaty, jeśli została dokonana.
 7. Do czasu realizacji zamówienia Klient powinien doliczyć czas dostawy, realizowany przez wybranego przez Klienta operatora.
 8. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w standardowym czasie z przyczyn niezależnych od Sklepu, Klient otrzyma stosowane powiadomienie.
 9. W przypadku niedostępności części towarów zawartych w zamówieniu Sklep skontaktuje się z Klientem w celu podjęcia decyzji o: częściowej realizacji, wydłużeniu czasu oczekiwania lub anulowaniu całości zamówienia.
 10. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 

§5. PROCEDURA ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

 1. Klient składa zamówienie w Sklepie.
 2. Sklep weryfikuje poprawność zamówienia i wysyła Klientowi na podany adres mail informację o złożeniu zamówienia z kwotą do zapłaty (uwzględnia wybrany przez klienta transport).
 3. W momencie potwierdzenia wpływu środków na konto Sklepu Klient otrzymuje pocztę elektroniczną informację o przyjęciu przez Sklep zamówienia do realizacji. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy.
 4. Do każdego zamówienia klient otrzymuje paragon. Paragony wystawiane są w chwili gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 5. Zmiany w wysyłce, rezygnacje z zamówienia po wniesieniu opłat możliwe są poprzez kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sposoby kontaktu podane w §1 niniejszego regulaminu.
 6. Sklep wegemaluch.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, które zawiera niekompletne dane: niepoprawny adres wysyłkowy, brak adresu mail niezbędnego do zrealizowania zamówienia, brak numeru telefonu kontaktowego niezbędnego dla kuriera.
 7. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 14 dni roboczych od dnia ich złożenia będą uznawane za nieaktualne i nie będą realizowane, chyba że w drodze indywidualnych ustaleń pomiędzy Klientem a Sklepem strony postanowią inaczej.
  Średni czas realizacji zamówienia do wysyłki w Sklepie wynosi średnio 1 dzień roboczy od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu, maksymalny czas realizacji zamówienia do wysyłki wynosi 7 dni roboczych od dnia zaksięgowania środków na wskazanym koncie. Kurier dostarcza przesyłki w ciągu 1 lub 2 dni roboczych.

 

§6. WARUNKI DOSTAWY TOWARU i KOSZTY DOSTAWY

 1. Na terenie Polski dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub DPD.
 2. Termin dostarczenia towaru do odbiorcy z reguły nie przekracza 48 godzin, jeżeli występują okoliczności mogące spowodować opóźnienie (np: błędne lub niepełne dane klienta, brak wpłaty, brak towaru) termin jest ustalany indywidualnie.

Sklep informuje, że w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy towaru do kwoty zakupów doliczane będą dodatkowe koszty związane z określonym sposobem dostawy:

 • dostawa kurierem UPS lub DPD - cena za towar + koszty przesyłki wg cennika podanego w punkcie §9.1 i §9.2 niniejszego regulaminu

 

 §7. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Podając swoje dane osobowe, Nabywca dobrowolnie wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień przez Sklep, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Sklep nie udostępnia żadnych danych osobowych swoich Klientów (w tym także danych adresowych i adresów mail), w celach nie związanych z realizacją zamówień.

 

§8. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja zamówienia wymaga podania adresu dostawy i danych kontaktowych. Dane te, również wtedy gdy dokonasz pełnej rejestracji, wykorzystywanie są wyłącznie dla celów realizacji zamówień i nie będą przekazywane osobom i podmiotom trzecim. Wyjątkiem może być wpisanie numeru telefonu klienta na list przewozowy paczki kurierskiej - w celu sprawniejszego doręczenia. Wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówień - takie jak imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz adresy dostawy - są przechowywane na serwerach firmy: o12.pl prot - Profesjonalne Technologie ul. Unicka 4; 20-126 Lublin; NIP 867-181-89-50, gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodny z wymogami obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych.

 

 §9. CENNIK DOSTAW

 1. Dostawy realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS w stałej cenie 19,30 zł za zamówienie.
 2. Dostawy realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w stałej cenie 15,99 zł za zamówienie.
 3. Kwota dostawy jest doliczana podczas finalizacji zamówienia.

 

 §10. FORMY PŁATNOŚCI

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

 1. Płatność elektroniczna obsługiwaną przez PayU, PayPal
 2. Płatność kartą kredytową obsługiwane przez PayU, PayPal
 3. Płatność przelewem na rachunek bankowy

 

§11. ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru przez zamawiającego, lub od dnia odbioru osobistego zamówionego towaru. W ślad za złożeniem oświadczenia o odstąpieniu Klient obowiązany jest zwrócić zakupiony towar, nie później niż w terminie 14 dni. Zwracany towar powinien wrócić do Sklepu w stanie, w jakim został zakupiony lub wskazującym na jego wykorzystanie w stopniu, który pozwalał na stwierdzenie jego wadliwości.
 2. Zawiadomienie o zwrocie towaru/ów lub reklamacji należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 605 614 047.
 3. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Klienta, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.
 4. Zwracany bądź reklamowany towar powinien być wysłany wyłącznie na adres Sklepu. Sklep pisemnie potwierdzi zwrot świadczenia przez Klienta wysyłając pod wskazany przez Klienta adres do korespondencji stosowne oświadczenie.
 5. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi niezwłocznie na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 

§12. PRAWA AUTORSKIE

Cała zawartość witryny internetowej wegemaluch.pl (zdjęcia, fotografie, opracowania graficzne, ekspozycje, publikacje, teksty) jest przedmiotem ochrony prawa autorskiego. Publikowane treści stanowią utwór w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie i rozpowszechnianie takich materiałów bez uprzedniej zgody autora jest zabronione pod rygorem poniesienia odpowiedzialności cywilnej i karnej.

 

§13. WAŻNOŚĆ

Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

 

§14. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Sklep może zmienić treści niniejszego regulaminu. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez wegemaluch.pl, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w wegemaluch.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że Transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
 2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.
 3. Sklep wykorzystuje pliki cookies do obserwacji sposobów użytkowania strony wegemaluch.pl. Rodzaje plików cookies, z których korzysta Sklep to:
  1. Cookies sesji - działają tylko podczas przeglądania stron serwisu umożliwiając tym samym prawidłowe ich funkcjonowanie,
  2. Cookies trwałych - pozostają na komputerze po odwiedzeniu strony wegemaluch.pl
  3. Cookies podmiotów zewnętrznych - umożliwiają dostosowanie wyświetlanej strony do preferencji Klienta.
  Klient ma możliwość korzystania ze strony internetowej bez wykorzystywania mechanizmu cookies, ale może to oznaczać, że niektóre funkcje lub usługi Sklepu nie będą działać poprawnie. Jeśli Klient nie wyraża zgody na korzystanie z plików cookies powinien, w dowolnym momencie, zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.
 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd określony w przepisach Kodeksu postępowania cywilnego (art. 27 - art. 46).
 5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. ,poz.271 z późn. zm.)
 6. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 11.03.2014r.

---

Poprawiono: piątek, 14, marzec 2014 19:51

Odsłony: 2343

Podkategorie
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?