WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Białostocki Klub Mam

(Klub Mam)

      
Rynek Kościuszki 22
15-426
Białystok
Podlaskie

669 096 406

664 868 484

www.klubmambiałysto
k.pl

Klub Mam w Białymstoku to pomysł na integrację i aktywizację białostockich mam. Istniejemy od niedawna (połowa października 2011), ale inicjatywa cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród mam jak i chętnych gości-ekspertów do przeprowadzenia spotkań tematycznych. Nasz klub mam to inicjatywa czysto społeczna, spotkania mają charakter otwarty, wszystkie mamy, tatusiowie oraz rodzice oczekujący na dziecko są mile widziani. Spotykamy się w różnych miejscach, głównie w kawiarni Bella Vita. Do tej pory odbyło się kilka spotkań z udziałem gości, planujemy poszerzyć działalność klubu o spotkania międzymamowe, gdzie rozmawiamy sobie i dzielimy się doświadczeniami w gronie mam. Bieżących informacji o naszych spotkaniach należy szukać na naszej stronie internetowej bądź facebook'u.Bydgoski Klub Mam

(Klub Mam)

      
ul. Rupniewskiego 9
85-796
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 5243173

531640614

www.wyspa.bydgoszcz.
pl

Klub Mam do inicjatywa tworzona przez mamy i dla mam. Podstawową ideą jest stworzenie miejsca spotkań... miejsca, do którego można przyjść ze swoją pociechą i spotkać się z innymi mamami, napić się kawy, podzielić się swoimi radościami, ale i poszukać wsparcia, kiedy pojawiają się problemy czy wątpliwości. 


Czytaj więcej...


Domowa Szkoła Rodzenia

(Klub Mam)

          
ul. Ogrody 23
85-870
Bydgoszcz
domowaszkolarodzenia
.pl

Jestem położną z doświadczeniem w pracy na oddziale położniczym oraz na Bloku Porodowym. Obecnie prowadzę mobilną szkołę rodzenia. Zajęcia odbywają się w domach moich pacjentek, głównie na terenie Bydgoszczy, ale możliwy jest dojazd również do innych miejscowości. Posiadam także Certyfikat Doradcy Laktacyjnego - prowadzę mobilne pogotowie laktacyjne. Oczywiście jestem wegetarianką, coraz mocniej idącą w kierunku weganizmu :)


Klub Mamy, Taty i Malucha „MammaMia”

(Klub Mam)

      
ul. Kościuszki 25
41-300
Dąbrowa Górnicza
Śląskie

32 6390301

32 6390334

www.biblioteka-dg.pl

Jesienią ubiegłego roku ruszył pierwszy w Zagłębiu Klub Mamy, Taty i Malucha „MammaMia”, skierowany do rodziców małych dzieci w wieku 0-5 lat.
Przedsięwzięcie jest inicjatywą dąbrowskiego stowarzyszenia Centrum Komunikacji i Mediacji „Dialog” oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Misją projektu jest wspieranie dąbrowskich matek i ojców poprzez umożliwienie im zdobywania „dobrych praktyk” w procesie opieki i wychowania małego dziecka.


Czytaj więcej...


Klub Mam

(Klub Mam)

      
ul. Traugutta 2
Gdynia
Pomorskie
www.klubmamgdynia.pl

"Klub Mam Gdynia powstał po to, aby mamy i tatusiowie mogli spotkać się z innymi rodzicami "w realu" i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Jeśli masz znajomych, którzy nie mają jeszcze dzieci, albo których dzieci są już większe, doskonale znasz ten wzrok, który zdaje się mówić: "A co jest takiego interesującego w tym, że dziecko podnosi/nie podnosi głowy?" A w Klubie na pewno zajdziesz osoby zafascynowane fazami rozwoju noworodka czy sposobami pielęgnacji małej pupy ;)

Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?